برای هر فروشنده که بیاری ۱۰۴ هزار تومان + ۹ درصد پورسانت میگیری

برای هر فروشنده که بیاری ۱۰۴ هزار تومان + ۹ درصد پورسانت میگیری

گرفتن ۵ هزارتومان‌ پورسانت از سایت بی نهایت کالا:

برای فروشندگان اینستاگرام و تلگرام فروشگاه اینترنتی رایگان بسازید و تحویلشون بدین و ۵ هزار تومان از سایت بی نهایت کالا پورسانت بگیرید.
و یا میتونی کار خودت رو راحتتر کنی و آموزش ساختن فروشگاه رو تبلیغ کنی و زیر آگهی تبلیغش، لینک بازاریابی خودت رو بذاری تا با لینک بازاریابیت وارد سایت بی نهایت کالا بشن و فروشگاه بسازن و برای هر فروشگاهی که از طرف لینک شما ساخته شد ۵ هزار تومان بگیری.

گرفتن ۹۹ هزارتومان از فروشندگان

اگر این فروشندگان مایل بودند محصولاتشون رو داخل فروشگاهشون بذارید، ۹۹ هزار تومان ازشون بگیرید
.

گرفتن ۹ درصد پورسانت بازاریابی از فروش محصولات سایت بی نهایت کالا

هر محصولی که در سایت بی نهایت کالا وجود داره رو میتونید با لینک بازاریابیتون بفروشید و به اندازه فروشندش که اون جنس رو گذاشته یعنی ۹ درصد سود خالص روی هر محصول ببرید.

پیدا کردن فروشنده هم خیلی آسونه :

اگر یک سرچ ساده در اینستاگرام و یا سرچ در کانال ها و گروه های تلگرامیتون انجام بدین، (مثلا کلمه (فروش) یا (ارسال) رو سرچ کنید) میتونید فروشندگان زیادی پیدا کنید، و با ادمینهاشون صحبت کنید، که ۹۵ درصدشونم میگن فروشگاه رایگان میخوایم

این روزها به ادمین هر کدام از کانالهای تلگرامی و پیج های اینستاگرام و یا مغازه دارها و فروشگاه ها که بگویید به صورت رایگان براشون یک فروشگاه اینترنتی میسازین و تحویلشون میدین به راحتی قبول میکنن و حاضرند بابت فروشگاه اینترنتی با پنل اختصاصی حرفه ای میلیونها تومان هزینه بکنند و شما میتوانید از این راه درآمد خوبی کسب کنید.

تنوع کالایی سایت بی نهایت کالا بسیار زیاد هستش و حدود ۴۰۰۰ دسته بندی رو در خودش جای داده و این یعنی هر محصولی که فکرش رو بکنید میتونید در جای مناسب خودش در سایت قرار بدین.
اگر دسته بندی محصولی رو پیدا نکردین به شماره: ۰۹۱۲۲۸۴۰۵۷۸ اعلام کنید تا راهنماییتون کنن.

 

این فایل صوتی رو هم دانلود کنید و برای هر کسی که میخواید براش فروشگاه رایگان بسازید بفرستید و کارش رو بگیرید.
اگر به صورت voice در تلگرام تیکه تیکه براشون بفرستین جواب بهتری میدهد.


.

آموزش ساخت فروشگاه و کار با لینک بازاریابی?

.

.

آموزش محصول گذاشتن برای فروشنده ها و گرفتن ۹۹ هزار تومان از آنها?

.

.

?کانال رسمی سایت ساز و فروشگاه ساز بي نهايت كالا?

 

درباره نویسنده

نظرات (1)

آرزو ابرازی

سلام. شما در توضیحاتتون گفتید به دیگران بگیم براشون فروشگاه رایگان میسازیم، بعد میگید 99000 تومان ازشون بگیریم. چرا حرفاتون متناقضه؟ من اولش فکر میکردم اگر کسیو دعوت کنیم وارد فروشگاه ساز بشه 140 هزار تومان شما میدید اما انگار این حرفتون فقط برای جذب نفرات بود و شما فقط 5 تومان میدید.
یه سوال دیگه اینکه میشه دامین اختصاصی خودمون را بعدا روی فروشگاه ساز بزاریم؟